rower kross hexagon

Jakie rowery oferuje Kross?

2019-10-06

Firma Kross działa na rynku od 1990 roku i ma w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele ciekawych jednośladów w różnych widełkach cenowych. Warto wspomnieć także i o tym, że do firmy Kross zalicza się również marki Le Grand oraz Multicycle, które znane są z produkcji niezawodnych rowerów elektrycznych.

Rowery górskie dla wymagających

Do użytkowników amatorskich skierowane są górskie rowery Kross. W kategorii tej można znaleźć także jednoślady dla profesjonalistów. Mowa tutaj przede wszystkim o serii MTB XC oraz XC Full. Rowery te wykorzystywane są na całym świecie nie tylko podczas maratonów, ale również w trakcie wyczerpujących wyścigów Cross Country. Na szczególną uwagę zasługują także rowery dla kobiet MTB Women i XC Femiline.

Eleganckie rowery miejskie

Firma Kross (https://www.dobrerowery.pl/rowery/0,kross) ma w swojej ofercie również wiele fantastycznych rowerów miejskich. W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się modele Urban, które zapewniają wysoki komfort jazdy po drogach asfaltowych. Godne polecenia są również rowery składane, które można zabrać na dłuższą wycieczkę.

Rowery turystyczne i szosowe

Opisując najpopularniejsze rowery Kross warto wspomnieć także o rowerach turystycznych i szosowych. Te pierwsze charakteryzują się niewielką wagą, dzięki czemu umożliwiają osiągnięcie dużych prędkości. Rowery szosowe to przede wszystkim niezawodne modele Road, które charakteryzują się karbonowymi ramami. Nowością na rynku są rowery Triathlon oraz Gravel, które z kolei posiadają szersze opony.